1,198
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 3: | Line 3: | ||
| caption1=Example | | caption1=Example | ||
| date=1st October-8th October | | date=1st October-8th October | ||
| no_tracks= | | no_tracks=60 | ||
| link= | | link= | ||
}} | }} | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|11||Speak To Me||Michelle David & The True-tones||Sonia | |11||Speak To Me||Michelle David & The True-tones||Sonia | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|- | |- | ||
|12||So Whatcha Sayin'||EPMD||Sonia | |12||So Whatcha Sayin'||EPMD||Sonia | ||
| Line 48: | Line 48: | ||
|15||Talkin' All That Jazz||Stetsasonic||Sonia | |15||Talkin' All That Jazz||Stetsasonic||Sonia | ||
|- | |- | ||
|16||Tell Me|| | |16||Say Something||Emma-Jean Thackray||Micheal | ||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|17||Talkin' Loud And Saying Nothin'||James Brown||Micheal | |||
|- | |||
|18||Watch What You Say||Guru,Chaka Khan,Branford Marsalis||Micheal | |||
|- | |||
|19||Can't Tell Me Anything - Rap Version||Terri Walker,Tyler Daley,Konny Kon||Micheal | |||
|- | |||
|20||Nothing More to Say||The Frightnrs||Micheal | |||
|- | |||
|21||Stir It Up||The Charlatans||MrsDennisNewsagent | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|22||Second Sleep||Magdalena Bay||MrsDennisNewsagent | |||
|- | |||
|23||Cobra||Geese||MrsDennisNewsagent | |||
|- | |||
|24||Allnighter||Twen||MrsDennisNewsagent | |||
|- | |||
|25||The Sadness in You, The Sadness in Me||Suede||MrsDennisNewsagent | |||
|- | |||
|26||To You - Remastered||I Am Kloot||Bill Bee | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|27||UFO||UFOs,Braxe + Falcon,Phoenix,Alan Braxe,DJ Falcon||Bill Bee | |||
|- | |||
|28||Eple||Röyksopp||Bill Bee | |||
|- | |||
|29||Movies - English Teacher Rework||Honeyglaze,English Teacher||Bill Bee | |||
|- | |||
|30||Strong||SAULT||Bill Bee | |||
|- | |||
|31||I Fall In Love Too Easily||mxmtoon||ScottFromDevon | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|32||Weird Feeling||The Cords||ScottFromDevon | |||
|- | |||
|33||Panic101||Master Peace||ScottFromDevon | |||
|- | |||
|34||She Knows||Déyyess||ScottFromDevon | |||
|- | |||
|35||I'm Not Your Mother||Blake Babies||ScottFromDevon | |||
|- | |||
|36||Sæglópur - 2025 Remaster||Sigur Rós||Biggsy | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|37||Beautiful Boy||Good Health Good Wealth||Biggsy | |||
|- | |||
|38||Day Off||The Assist||Biggsy | |||
|- | |||
|39||Hello Beautiful||Dodgy||Biggsy | |||
|- | |||
|40||a meadow in the rain||quinn bailey||Biggsy | |||
|- | |- | ||
| | |41||Humdrum||ELLiS·D||Gina | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|- | |- | ||
| | |42||Elevate||Masca||Gina | ||
|- | |- | ||
| | |43||Under The Surface (feat. Phoebe Green)||Holiday87,Phoebe Green||Gina | ||
|- | |- | ||
| | |44||Anomaly||Olivesque||Gina | ||
|- | |- | ||
| | |45||POP POP POP||Magi Merlin||Gina | ||
|- | |- | ||
| | |46||Thatcher Fucked the Kids||Frank Turner||Kev | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|- | |- | ||
| | |47||Little Boxes||Pete Seeger||Kev | ||
|- | |- | ||
| | |48||Oh Bondage, Up Yours! (Reprise) (Recorded Live at The Roxy, London, 2 April 1977)||X-Ray Spex||Kev | ||
|- | |- | ||
| | |49||When The President Talks To God||Bright Eyes||Kev | ||
|- | |- | ||
| | |50||Eve Of Destruction||Barry McGuire||Kev | ||
|- | |- | ||
| | |51||Plea from a Cat Named Virtute||The Weakerthans||Robin | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|- | |- | ||
| | |52||Yearning and Pining||Fightmilk||Robin | ||
|- | |- | ||
| | |53||I Am Afraid||Jenny Moore's Mystic Business||Robin | ||
|- | |- | ||
| | |54||Doombop!||The Toxhards||Robin | ||
|- | |- | ||
| | |55||COBRA||Dead Pony||Robin | ||
|- | |- | ||
| | |56||Kick In The Teeth||Dream Wife||Angela Fuller | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|- | |- | ||
| | |57||Dracula Teeth||The Last Shadow Puppets||Angela Fuller | ||
|- | |- | ||
| | |58||Pulling Teeth||Green Day||Angela Fuller | ||
|- | |- | ||
| | |59||Novocaine For The Soul||Eels||Angela Fuller | ||
|- | |- | ||
| | |60||Kick in the Teeth||Supergrass||Angela Fuller | ||
|} | |} | ||
edits