1,198
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
| date=8th November-15th November | | date=8th November-15th November | ||
| no_tracks= | | no_tracks=43 | ||
| link= | | link= | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|33||Sunny Day||Dave Navarro||Ed Quoththeraven | |33||Sunny Day||Dave Navarro||Ed Quoththeraven | ||
|- | |||
|34||Sometimes I Do Get Lonely, Yeah||Dream Nails||Robin | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|35||Apparition No.7||ĠENN||Robin | |||
|- | |||
|36||April Fool||Currls,Small Pond||Robin | |||
|- | |||
|37||Off The Rails||Shelf Lives||Robin | |||
|- | |||
|38||Stop the Rock||Apollo 440||Robin | |||
|- | |||
|39||Straight to You||Nick Cave & The Bad Seeds||Happy Valley Neil | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|40||Straight Lines||New Musik||Happy Valley Neil | |||
|- | |||
|41||Skeptical||Naomi||Happy Valley Neil | |||
|- | |||
|42||Hello Cleveland!||Mono||Happy Valley Neil | |||
|- | |||
|43||Words - 2007 Remaster||The Monkees||Happy Valley Neil | |||
|} | |} | ||
edits