1,198
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
| date=30th October-6th November | | date=30th October-6th November | ||
| no_tracks= | | no_tracks=63 | ||
| link= | | link= | ||
| Line 146: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
|58||Arise||Sepultura||Robin | |58||Arise||Sepultura||Robin | ||
|- | |||
|59||Looking Back||Laura Marling||James Silvester | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|60||It's Mine||Amyl and The Sniffers||James Silvester | |||
|- | |||
|61||Fine Jail||Meryl Streek||James Silvester | |||
|- | |||
|62||Moving Pictures||The Cribs||James Silvester | |||
|- | |||
|63||Yesterday Went Too Soon||Feeder||James Silvester | |||
|} | |} | ||
edits