1,198
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
| caption1=Example | | caption1=Example | ||
| date=15th October-22nd October | | date=15th October-22nd October | ||
| no_tracks= | | no_tracks=61 | ||
| link= | | link= | ||
}} | }} | ||
| Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
|56||Autumn||Paolo Nutini||Kev | |56||Autumn||Paolo Nutini||Kev | ||
|- | |||
|57||Caffeinated||Hannah Verdi,Aisha Jackson,Julian Diaz-Granados,Joey Contreras||Shazala | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|58||Six||SIX||Shazala | |||
|- | |||
|59||The Schuyler Sisters||Renée Elise Goldsberry,Phillipa Soo,Jasmine Cephas-Jones,Leslie Odom Jr.,Original Broadway Cast of Hamilton||Shazala | |||
|- | |||
|60||New York||Two Strangers (Carry A Cake Across New York),Sam Tutty,Dujonna Gift||Shazala | |||
|- | |||
|61||Bad Idea||Jessie Mueller,Drew Gehling,Waitress Original Broadway Cast Ensemble||Shazala | |||
|} | |} | ||
edits