1,198
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|61||Bad Idea||Jessie Mueller,Drew Gehling,Waitress Original Broadway Cast Ensemble||Shazala | |61||Bad Idea||Jessie Mueller,Drew Gehling,Waitress Original Broadway Cast Ensemble||Shazala | ||
|- | |||
|62||Miss Modular||Stereolab||Hannah | |||
| rowspan="5" | | |||
|- | |||
|63||Piazza, New York Catcher||Belle and Sebastian||Hannah | |||
|- | |||
|64||Before We Begin||Broadcast||Hannah | |||
|- | |||
|65||I Follow You||Melody's Echo Chamber||Hannah | |||
|- | |||
|66||Setting Sun||Howling Bells||Hannah | |||
|} | |} | ||
edits