Weekly Wipe 165: Difference between revisions

No edit summary
Line 15: Line 15:
!Theme
!Theme
|-
|-
|1||As Long as I've Got You - 2012 Remaster||The Charmels||Sonia
|1||Bloom Baby Bloom||Wolf Alice||jimmy g
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|-
|-
|2||Bloom Baby Bloom||Wolf Alice||jimmy g
|2||Run Boy Run||Woodkid||jimmy g
| rowspan="5" |
|-
|-
|3||Run Boy Run||Woodkid||jimmy g
|3||Walk the Walk||Poe||jimmy g
|-
|-
|4||Walk the Walk||Poe||jimmy g
|4||Burn Baby Burn||Ash||jimmy g
|-
|-
|5||Burn Baby Burn||Ash||jimmy g
|5||Come Baby Come||K7||jimmy g
|-
|-
|6||Come Baby Come||K7||jimmy g
|6||Anything Something||NightjaR||MrsDennisNewsagent
|-
|7||Anything Something||NightjaR||MrsDennisNewsagent
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|-
|-
|8||I Wanna Be Loved By You||Shura||MrsDennisNewsagent
|7||I Wanna Be Loved By You||Shura||MrsDennisNewsagent
|-
|-
|9||Tessellate||alt-J||MrsDennisNewsagent
|8||Tessellate||alt-J||MrsDennisNewsagent
|-
|-
|10||Divine Thing - Remastered||The Soup Dragons||MrsDennisNewsagent
|9||Divine Thing - Remastered||The Soup Dragons||MrsDennisNewsagent
|-
|-
|11||The Truth||The Real People||MrsDennisNewsagent
|10||The Truth||The Real People||MrsDennisNewsagent
|-
|11||As Long as I've Got You - 2012 Remaster||The Charmels||Sonia
| rowspan="5" |
|-
|-
|12||Everyman||Double Exposure||Sonia
|12||Everyman||Double Exposure||Sonia
| rowspan="5" |
|-
|-
|13||Why You Treat Me So Bad - Remastered||Club Nouveau||Sonia
|13||Why You Treat Me So Bad - Remastered||Club Nouveau||Sonia
1,200

edits